MUTABAKAT MEKTUBU VE EKSTRE RAPORLARININ CARİ KARTLARA E-MAİL GÖNDERİLEBİLMESİ

Cari/Raporlar/Yazışma/Mutabakat mektubu ekstresi eklendi. Her bir cari hesap bazında, cari ekstresi şeklinde pdf dosyası hazırlanarak, oluşturulan dosyaların mail ile gönderilmesi işleminin yapılması sağlandı.

Öncelikle kriterler belirlenip listele tuşuna basılarak cari bazında pdf dosyaları oluşturulur. Bu işlemden sonra, Liste sayfasında cari kodu, ünvanı, e-mail adresi ve oluşturulan pdf dosyası bilgileri liste halinde gösterilir. E-mail adresleri burada tekrar düzenlenebilir. Oluşan pdf dosyaları ise grid üzerindeki butona basılarak görüntülenebilir. Bu işlemlerden sonra onay işareti verilen dosyalar gönder tuşuna basılarak e-mail gönderme programı üzerinden mail adreslerine toplu olarak gönderilebilir.

F3-> Dizayn seçeneği ile oluşturulacak pdf dosyası dizaynı düzenlenebilir.

“Sadece Kartları Bas” seçeneği işaretlenirse cari kart bilgileri hareket detayları olmadan pdf dosyasında oluşturulacaktır. (Mutabakat mektubu gibi)

Dosya dizininde belirtilen yer pdf uzantılı dosyaların oluşacağı dizini belirtir. Şirket, dönem ve mutabakat tarihine göre ayrı dizin oluşturulur.

Comments are closed.